FxPro cTrader Program „bonifikaty w gotówce”

Dzięki FxPro masz mpożliwość uczestniczenia w programie "bonyfikata w gotówce"

Wielkość bonyfikaty uzależniona będzie od miesięcznego wolumenu, a warunkiem do otrzymania bnyfikaty w gotówce jest otwarcie konta ECN

Otwórz konto realne

Proste warunki regulaminu

1. Program obejmuje wyłącznie obecnych i przyszłych klientów FxPro, którzy otworzą i aktywują konto (konta) transakcyjne ECN dnia 6 lutego 2012 lub później. 2. Nie musisz zapisywać się do programu. Jeśli akceptujesz warunki korzystania z Programu, bierzesz w nim udział automatycznie. Jeśli jesteś upoważniony do wzięcia udziału w programie, ale nie chcesz w nim uczestniczyć, skontaktuj się z nami przez LiveChat mailowo na support@fxpro.pl i poinformuj nas o tym

3. Należy pamiętać, że wolumen nie może zostać skumulowany ze wszystkich kont ECN które posiadasz.

4. Bonifikata w gotówce jest wyliczana na podstawie wolumenu każdego konta FxPro ECN w danym miesiącu kalendarzowym*, pomnożonego przez odpowiedni poziom bonifikaty, zgodnie ze „schematem bonifikat” *tzn. od 1 dnia danego miesiąca do ostatniego dnia tego miesiąca kalendarzowego.

5. Do 5 dnia każdego miesiąca otrzymasz na swoje konto (konta) ECN bonifikatę, która jest wynikiem wolumenu twojego handlu w poprzednich miesiącach.

6. Kiedy już otrzymasz bonifikatę na swoje konto ECN możesz ją wypłacić (całą lub jej część) lub użyć na cele handlowe (całą lub jej część).

7. Wszyscy klienci, którzy przeprowadzają transakcje przez FxPro cTrader, niezależnie od ich uczestnictwa w Programie Bonifikat Gotówkowych muszą uiścić opłatę 30 USD zaobrót 1 milionem.

8. Pełna treść warunków umowy jest dostępna tutaj.

Tabela bonyfikaty

bonyfikata


FxPro Financial Services Ltd jest spółką autoryzowaną i regulowaną przez CySEC (numer licencji 078/07).

Ostrzeżenie o Ryzyku: kontrakty CFD są produktami lewarowanymi o wysokim stopniu ryzyka. Możliwa jest utrata całego zainwestowanego kapitału. Upewnij się, że rozumiesz ryzyko i, jeśli to potrzebne, zasięgnij niezależnej opinii.